Rozpocznij czat z konsultantem

MA BLL10
MA BLL10
MA BLL10
Cena netto:71,76PLN
Cena brutto:88,26PLN
Ilość: szt
Udostępnij:PS LTC Głośnik bluetooth z lampą LED ozdobną PŁOMIEŃ.
Głośnik Bluetooth to nieodłączny element spotkań towarzyskich w domu lub plenerze. To również urządzenie, poprawiające jakość dźwięku telefonu czy tabetu.

Dzięki temu głośnikowi możesz cieszyć się swoją ulubioną muzyką w dowolnym miejscu. Funkcja Bluetooth pozwala odtworzyć wybrane utwory muzyczne z urządzenia takiego jak tablet, smartfon czy laptop.

Specjalna, antypoślizgowa stopa oraz otwór z gwintem, pozwalający na zamocowanie urządzenia na stojaku lub statywie, czynią go jeszcze bardziej wszechstronnym i uniwersalnym.

Lampa ozdobna wbudowana w głośnik doskonale imituje prawdziwy płomień. Migoczące, żywe światło lampy imituje prawdziwy ogień, zarówno w kwestii koloru jak również ruchu. Zapewnia to nastrojowe oświetlenie, które udekoruje każde wnętrze, podkreśli klimat podczas grilla, lub leniwego wieczoru filmowego.

Produkt ten cechuje się doskonałą estetyką wykonania, zastosowaniem materiałów najwyższej jakości oraz niesamowitym designem. Wszystko to sprawia, iż pełni on role nie tylko dekoracyjną, ale również użytkową.BluetoothV3.5
Odległość transmisjiMax 10 metrów
Moc wyjściowa3 W
Średnica głośnik52 mm
Impedancja4 Ohm
SNR>70 dB
Napięcie zasilania5 V DC
Prąd zasilania1 A
Akumulator3.7 V 2000 mAh
Średnica98 mm
Wysokość165 mm
KolorCzarny