MA OG11MA OG11MA OG11MA OG11
BestsellerDarmowa dostawa
Promocja
MA OG11
MA OG11
MA OG11
MA OG11
Cena netto:72,36PLN
Cena brutto:89,00PLN
Ilość: szt
Dostępność:Od ręki
Kod produktu: MA OG11
Kod kreskowy: 5902270763492
Opis

LTC Odstraszacz gryzoni kun, szczurów, myszy.

Wolnostojący, ultradźwiękowy odstraszacz zasilany z gniazdka sieciowego.

Wysoka jakość

Odstraszacz wykonany został z wysokiej jakości materiałów, dzięki temu cechuje się długą żywotnością, trwałością i efektywnością w odstraszaniu. Urządzenie jest niezwykle proste w obsłudze, wystarczy podłączyć do źródła zasilania, nacisnąć przycisk i gotowe! Odstraszacz LTC OG11 to niezawodna ochrona w przystępnej cenie.

Przeznaczenie

Urządzenie zostało wyprodukowane z myślą o odstraszaniu małych owadów i gryzoni. Z powodzeniem odstraszy karaluchy, pająki, ćmy i komary. Poradzi sobie również z kunami, szczurami i myszami. Gryzonie są z natury bardzo destrukcyjne, pozostawienie ich bez podjęcia żadnej akcji pozwoli im na sianie spustoszenia zarówno w ogródkach, jak i wewnątrz domu.

Zasada działania

W celu uzyskania jak największej efektywności odstraszacz LTC wykorzystuje zarówno fale elektromagnetyczne, jak i fale ultradźwiękowe w czterech różnych częstotliwościach. Zastosowanie wielu metod odstraszania w jednym urządzeniu zwiększa jego uniwersalność oraz pozwala na jednoczesne odstraszanie małych owadów i dużych gryzoni.

Oczyszczanie powietrza

Dodatkową funkcją urządzenia jest wbudowany moduł oczyszczacza powietrza. OG11 ma funkcję wytwarzania anionów, która pozwoli Ci na zwiększenie jakości powietrza w pomieszczeniu. Zastosowanie odstraszacza LTC zapewni dom wolny od szkodników, jednocześnie pozwalając Ci odetchnąć świeżym powietrzem.

Bezpieczny dla środowiska

OG11 wykorzystuje do odstraszania fale ultradźwiękowe i elektromagnetyczne. Częstotliwość fal ultradźwiękowych wykracza poza słyszalny dla ludzi zakres. W efekcie urządzenie skutecznie odstrasza zwierzęta reagujące na ultradźwiękową częstotliwość, zupełnie nie przeszkadzając przy tym ludziom. Ciągłe ultradźwięki są niezmiernie uciążliwe dla gryzoni, zmuszając je do oddalenia się od źródła dźwięku. Zastosowanie ultradźwięków nie powoduje żadnej szkód dla zdrowia zwierząt i ludzi, charakteryzując się jednocześnie wysoką efektywnością.

Zasilanie z gniazdka sieciowego

Odstraszacz jest niebywale prosty w użyciu, wystarczy podłączyć go do gniazdka. Po podłączeniu urządzenia za pomocą przewodu dołączonego do zestawu zacznie ono działać automatycznie. Wbudowane oświetlenie LED sygnalizuje aktualny tryb pracy urządzenia za pomocą różnych kolorów. Przycisk umieszczony na górnej ścianie urządzenia odpowiada za włączenie funkcji wytwarzania anionów.MarkaLTC
ModelOG11
Napięcie zasilaniaAC 210 - 230 V / 50 Hz
Napięcie generatora anionówDC 3000 V
Pobór mocy< 20 W
Moc wyjściowa5 W
Częstotliwość wytwarzanych falFala elektromagentyczna 0.8 - 8 Hz
Fala ultradźwiękowa 34 KHz
Fala ultradźwiękowa 28 - 45 KHz
Fala ultradźwiękowa 55 - 110 KHz
Fala ultradźwiękowa 20 -55 KHz
Zasięg działaniaDo 100 m2
Materiał wykonaniaTworzywo sztuczne
Długość przewodu zasilającego1,5 m
KolorCzarno-srebrny
Wymiary130 x 80 mm
W zestawie1 x Odstraszacz LTC
1 x Przewód zasilający