MA VCB301MA VCB301
MA VCB301
MA VCB301
Cena netto:205,85PLN
Cena brutto:253,20PLN
Ilość: szt
Dostępność:Od ręki
Kod produktu: MA VCB301
Opis
Odkurzacz workowy Blaupunkt VCB301
Jest to produkt, który dzięki swojemu funkcjonalności i wysokiej jakości przypadnie do gustu wszystkim osobom ceniącym sobie czystość i porządek w domu, a jego uniwersalny design pozwoli wkomponować się w każdą przestrzeń.
Możliwość parkowania urządzenia w pionie i poziomie zapewni bezproblemowe przechowywanie odkurzacza, a głośność poniżej 78 dB sprawi, że odkurzanie nie będzie męczące dla uszu domowników. Dodatkowo, regulacja ssania w uchwycie węża pozwoli dostosować siłę ssącą urządzenia do aktualnie czyszczonej powierzchni. Komfortu użytkowania dopełnia zabezpieczenie przed przegrzaniem oraz kółka z miękkiego materiału, dzięki czemu urządzenie będzie sprawnie przesuwać się po podłodze, nie powodując zarysowań.
W zestawie z odkurzaczem znajduje się dodatkowe akcesoria tj. uniwersalna ssawko-szczotka, ssawka szczelinowa do wąskich przestrzeni między meblami oraz ssawka „pędzel", dzięki której bez problemu wyczyścimy kanapę czy regał z książkami. Metalowa rura teleskopowa ograniczy konieczność schylania się oraz pozwoli dosięgnąć do wysoko położonych miejsc.

moc maksymalna700W
Pojemność worka na kurz2L
Mechaniczna regulacja siły ssania (na rękojeści)
Zwijacz kabla prosty automatyczne
Zintegrowany uchwytTak
Klasa efektywności energetycznejA
Długość kabla5m
Wymiary33,7 x 21 x 26,4 cm
Klasa reemisji kurzuB
Skuteczność zbierania kurzu z dywanuD
Skuteczność zbierania kurzu z twardej podłogiA
Poziom emisji hałasu78dB
Waga4,1kg