Rozpocznij czat z konsultantem

MA K092
Promocja-14%
MA K092
MA K092
Cena netto:66,66PLN
Cena brutto:81,99PLN
Ilość: szt
Udostępnij:

Ogrodowa lampa solarna LED z pułapką elektryczną UV przeciw komarom.

Wielofunkcyjne urządzenie łączące w sobie zalety zewnętrznego źródła światła, paneli solarnych oraz owadobójczej pułapki UV.

Lampa owadobójcza

K092 to podwieszana lampa LED, wyposażona dodatkowo w owadobójczą lampę UV. Po podwieszeniu efektywnie oświetli pomieszczenie, przy okazji likwidując okoliczne owady. Światło UV wydobywające się z lampy owadobójczej zwabia komary, które wlatując do wnętrza pułpaki są rażone prądem o małej mocy. Ten sposób likwidacji jest całkowicie bezpieczny dla człowieka, nie wydziela nieprzyjemnych zapachów oraz nie korzysta z substancji chemicznych.

Regulacja podświetlenia

Wbudowana lampka LED udostępnia użytkownikowi 3 tryby intensywności oświetlenia: 20%, 50% oraz 100%. Możliwość regulacji pozwala użytkownikowi na dostosowanie strumienia świetlnego do swoich potrzeb, umożliwia również oszczędzanie akumulatora w przypadku, gdy nie jest wymagane oświetlenie o pełnej mocy.

Uchwyt do podwieszenia

Lampka została skonstruowana z myślą o pełnieniu funkcji podwieszanego źródła oświetlenia. Wbudowany metalowy uchwyt pozwala podwiesić lampę w wybranym przez użytkownika miejscu, np. w sypialni, patio lub altance.

Panel solarny

K092 wyróżnia się na tle innych lamp wielofunkcyjnych wbudowanym panelem solarnym. Umożliwia on ładowanie akumulatora przy pomocy promieni słonecznych. Dzięki temu użytkownik oszczędza energię elektryczną. Światło słoneczne zasili lampę w ciągu dnia, aby nocą mogła efektywnie likwidować drażniące owady.

Automatyczne czyszczenie

Rewolucyjny system samoczyszczący pozwala użytkownikowi odetchnąć z ulgą i zapomnieć o tej nieprzyjemnej czynności. Wbudowana w klosz szczotka automatycznie czyści pułapkę elektryczną co 72 godziny. Zdejmowana dolna część lampy umożliwia użytkownikowi wygodne opróżnienie urządzenia.Napięcie wejścioweDC 5V / 1A
Wbudowany akumulatorLiPo 3.7V, 2000mAh
Lampa LED0.5W, 2835 SMD, 6000-6500K
Strumień świetlnyDo 35lm
Lampa UV4 x 0.06 W
Długość fali UV360 - 400 nm
Czas pracy na jednym ładowaniuLampa LED: do 14 godzin
Lampa owadobójcza: do 16 godzin
Czas ładowaniaDo 4 godzin
Panel solarnyTak
Automatyczne czyszczenieTak
Regulacja podświetlenia20% / 50% / 100%
KolorCzarny
Wymiary165 x 215 mm
Waga627g