MA TSA8010
MA TSA8010
MA TSA8010
Cena netto:97.37PLN
Cena brutto:119.77PLN
Ilość: szt
Udostępnij:

PS SONICZNA SZCZOTECZKA do zębów 2 wymienne końcówki, 3 tryby pracy.
Jeśli elektryczna szczoteczka do zębów nie spełnia Twoich oczekiwań, czas przenieść się na wyższy poziom pielęgnacji jamy ustnej. Teesa Sonic, to zaawansowane technologicznie urządzenie, które dokładnie myje zęby, wykorzystując delikatne, a zarazem bardzo skuteczne ruchy pulsacyjne. Dzięki temu myjąc zęby chroni szkliwo oraz zapobiega recesji dziąseł. Co ważne, korzystając z urządzenia możesz wypracować prawidłowe nawyki związane ze szczotkowaniem zębów w czasie zalecanym przez stomatologów. Co 30 sekund szczoteczka Sonic przypomni Ci o konieczności zmiany czyszczonej części jamy ustnej, a po upływie dwóch minut automatycznie się wyłączy.

Teesa Sonic wyposażona została w trzy tryby pracy obejmujące funkcje czyszczenia, masażu oraz delikatnego mycia wrażliwych zębów. W każdym z nich wykorzystuje 31 000 ruchów pulsacyjnych, dzięki czemu masz gwarancję skutecznej pielęgnacji jamy ustnej.

W zestawie otrzymujesz ładowarkę indukcyjną oraz dwie wymienne główki szczoteczki. Możesz zdecydować, czy jedna z nich przyda się Twojej drugiej połowie, czy wykorzystasz ją później jako opcję zapasową. W każdej chwili możesz też zaopatrzyć się w dostępne w ofercie marki Teesa dodatkowe główki czyszczące. Ciesz się pięknym uśmiechem bez żadnych ograniczeń. Szczoteczka wyposażona została w akumulator o pojemności 700 mAh, który gwarantuje do 6 tygodni pracy.Tryby pracyNormal (Standardowy)
Soft (Delikatny)
Massage (Masaż)
Ilość ruchów na minutę31000
Stopień ochronyIPX7
Poziom dźwięku< 65dB
ZasilanieAC 100 - 240V: 50/60Hz
Akumulator700mAh
ŁadowanieŁadowarka indukcyjna
Automatyczne wyłączenieTak, po 2 minutach
PrzypominanieTak, co 30 sekund
Czas użytkowania na jednym ładowaniuDo 6 tygodni lub do 180 minut ciągłej pracy
W zestawie1 x Szczoteczka soniczna
2 x Końcówka z miękkim włosiem
1 x Ładowarka indukcyjna
1 x Instrukcja obsługi