MA HSI701
MA HSI701
MA HSI701
Cena netto:154.70PLN
Cena brutto:190.28PLN
Ilość: szt
Udostępnij:

PS ŻELAZKO BLAUPUNKT HSI701 2600W(ceramiczna stopa, auto-off).
Zadbane i wyprasowane ubrania to nasza wizytówka w każdej sytuacji, a żelazko znaleźć można niemal w każdym domu. Firma Blaupunkt stworzyła produkt, który wychodzi naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów, tworząc prawdziwie nowoczesne i funkcjonalne żelazko parowe. Prasowanie ubrań tym modelem, dzięki wygodzie użytkowania i wysokiej efektywności, nigdy nie będzie już przykrym obowiązkiem.

Model HSI701 pozwala na pracę w dwóch trybach: na sucho oraz na mokro. Para jest przenoszona do dysz w stopie żelazka strumieniem aż do 45 g/min. Po wciśnięciu przycisku dodatkowego wyrzutu pary urządzenie generuje silny chwilowy strumień o sile 120 g pary wodnej na minutę. Funkcja jonizacji, dzięki cząstkom turmalinu w stopie żelazka, wyróżnia ten model spośród konkurencyjnych ofert. Dzięki niej, cząsteczki pary wodnej wydobywające się ze stopy żelazka są zdecydowanie mniejsze, lepiej penetrując prasowaną tkaninę, a co za tym idzie znacząco zwiększając efektywność żelazka. Teraz nawet grube i bardzo pogniecione koszule będą idealnie gładkie.

Ceramiczna stopa gwarantuje lekkie przesuwanie żelazka po materiale, korzystnie wpływając na komfort prasowania. Jest też wysoce odporna na zarysowania i nie zbiera zanieczyszczeń. Dodatkowo pokryta została jonizującym turmalinem, który nie elektryzuje ubrań.Strumień paryDo 45 g / min
Wyrzut paryDo 120 g / min
StopaCeramiczna z jonizującym turmalinem
Wielkość stopy22.8 x 11.7 cm
Długość kabla zasilającego2.5 metra
Automatyczne wyłączenieTAK
FunkcjeAnti-calc, anti-drip (blokada kapania), samoczyszczenie
Zbiornik na wodę320 ml
Zasilanie220 - 240 V AC
Moc2600 W
Wymiary30.3 x 12.6 x 15.2 cm
Waga1.34 kg