Rozpocznij czat z konsultantem

Uchwyt ścienny do LCD 17-42 z wysięgnikiem.
Promocja
Uchwyt ścienny do LCD 17-42 z wysięgnikiem.
Uchwyt ścienny do LCD 17-42 z wysięgnikiem.
Uchwyt ścienny do LCD 17-42 z wysięgnikiem.
Cena netto:26,01PLN
Cena brutto:31,99PLN
Ilość: szt
Udostępnij:

Uchwyt ścienny do LCD 17-42" z wysięgnikiem.


Niesamowicie atrakcyjny uchwyt LCD z regulacją, renomowanej marki LTC, który sprosta wymaganiom nawet najbardziej wymagających użytkowników. Uchwyt jest kompatybilny ze standardem VESA max. 200 x 200 mm, dopasowany do telewizorów LCD o wymiarach 17 – 42 cale. Dzięki swojej konstrukcji, pozwala na regulację odległości od ściany od 62 do 210 mm, co czyni go niesamowicie uniwersalnym i atrakcyjnym.
LXLCD84 to mocowanie TV, które doskonale sprawdzi się podczas montażu średniej wielkości telewizorów LCD/LED/Plazma. Uchwyt telewizyjny LXLCD84 posiada uniwersalną konstrukcję, co w połączeniu z solidnym i estetycznym wykonaniem sprawia, że rewelacyjnie sprawdzi się w domu, biurze, sklepie, firmie, itp.

Uchwyt TV ścienny w wersji LXLCD84 posiada rozkładane ramię, dzięki czemu możliwa jest regulacja odległości telewizora od ściany. Kolejną zaletą tego uchwytu jest system prowadzenia kabli, co bardzo podnosi estetykę całej instalacji. Uniwersalny uchwyt do TV, LXLCD84 cechuje się trwałą i mocną konstrukcją, która bez problemu wytrzymuje obciążenie do 25 kg i tym samym zapewnia optymalny poziom bezpieczeństwa dla każdego montowanego ekranu.Kołki montażowe i śruby dołączone do zestawu nie gwarantują poprawnego montażu na wszystkich typach ścian.
Na osobie montującej uchwyt ciąży odpowiedzialność za dobór typu, ilości oraz wielkości kołków montażowych oraz śrub.
Zły dobór kołków i śrub do rodzaju ściany i wagi telewizora lub ich błędny montaż może doprowadzić do wyrwania uchwytu ze ściany co będzie skutkowało uszkodzeniem telewizora, ściany, otoczenia oraz stanowi ryzyko dla zdrowia i życia ludzkiego.Kompatybilność VESA max 200 x 200
Odległość od ściany 62 - 210 mm
Dopasowany do TV 17 - 42 cale
Maksymalne obciążenie 25 kg
Regulacja w pionie + 15 stopni - 15 stopni
Regulacja w poziomie 180 stopni
System prowadzenia kabli Tak
Kolor Czarny
Materiał wykonania Stal

Kupujący ten produkt kupili także: