Rozpocznij czat z konsultantem

Uchwyt ścienny do LCD 17-42 z wysięgnikiem.
Promocja-20%
Uchwyt ścienny do LCD 17-42 z wysięgnikiem.
Uchwyt ścienny do LCD 17-42 z wysięgnikiem.
Uchwyt ścienny do LCD 17-42 z wysięgnikiem.
Uchwyt ścienny do LCD 17-42 z wysięgnikiem.
Uchwyt ścienny do LCD 17-42 z wysięgnikiem.
Cena netto:33,80PLN
Cena brutto:41,57PLN
Ilość: szt
Udostępnij:

PS Uchwyt ścienny do LCD 17-42" z wysięgnikiem.


Niesamowicie atrakcyjny uchwyt LCD z regulacją w trzech płaszczyznach, renomowanej marki LTC, który jest w stanie sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających użytkowników. Uchwyt Jest kompatybilny ze standardem VESA max. 200 x 200 mm, dopasowany do telewizorów LCD o wymiarach 17 – 42 cale. Dzięki swojej konstrukcji, pozwala na regulacje odległości od ściany od 55 do 442 mm, co czyni go niesamowicie uniwersalnym i atrakcyjnym.
LXLCD81 to mocowanie TV, które doskonale sprawdzi się podczas ściennego montażu małej i średniej wielkości telewizorów LCD/LED/Plazma. Uchwyt telewizyjny LXLCD81 posiada uniwersalną konstrukcję, co w połączeniu z solidnym i estetycznym wykonaniem sprawia, że rewelacyjnie sprawdzi się w domu, biurze, sklepie lub firmie.

Uchwyt TV ścienny w wersji LXLCD81 posiada rozkładane ramię, dzięki czemu możliwa jest regulacja odległości telewizora od ściany, a dodatkowo, uchwyt umożliwia regulację położenia urządzenia w trzech płaszczyznach. Uniwersalny uchwyt do telewizorów plazmowych LXLCD81 cechuje się trwałą i mocną konstrukcją, która bez problemu wytrzymuje obciążenie do 25 kg, i tym samym zapewnia optymalny poziom bezpieczeństwa dla każdego montowanego ekranu.


Kołki montażowe i śruby dołączone do zestawu nie gwarantują poprawnego montażu na wszystkich typach ścian.
Na osobie montującej uchwyt ciąży odpowiedzialność za dobór typu, ilości oraz wielkości kołków montażowych oraz śrub.
Zły dobór kołków i śrub do rodzaju ściany i wagi telewizora lub ich błędny montaż może doprowadzić do wyrwania uchwytu ze ściany co będzie skutkowało uszkodzeniem telewizora, ściany, otoczenia oraz stanowi ryzyko dla zdrowia i życia ludzkiego.Kompatybilny VESA max. 200 x 200 mm
Odległość od ściany 55 - 442 mm
Dopasowany do TV 17 - 42 cale
Maksymalne obciążenie 25 kg
Regulacja w poziomie + 90 / - 90 stopni
System prowadzenia kabli Tak
Regulowane ramię Tak