Rozpocznij czat z konsultantem

Uchwyt ścienny do LCD 32-65.
Promocja
Uchwyt ścienny do LCD 32-65.
Uchwyt ścienny do LCD 32-65.
Uchwyt ścienny do LCD 32-65.
Uchwyt ścienny do LCD 32-65.
Cena netto:27,63PLN
Cena brutto:33,99PLN
Ilość: szt
Udostępnij:

PS Uchwyt ścienny do LCD 32-65".


Niesamowicie cienki uchwyt LCD z możliwością regulacji kąta nachylenia, renomowanej marki LTC, który jest w stanie sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających użytkowników. Uchwyt Jest kompatybilny ze standardem VESA max. 600 x 400 mm, dopasowany do telewizorów LCD o wymiarach 32 – 65 cali. Dzięki swojej niesamowitej, płaskiej budowie, sprawia że telewizor oddalony jest od ściany jedyne 29 mm, co sprawia, że urządzenie na nim zamocowane wygląda jakby wisiało po prostu na ścianie.
LXLCD75 to mocowanie TV, które doskonale sprawdzi się podczas ściennego montażu małej i średniej wielkości telewizorów LCD/LED/Plazma. Uchwyt telewizyjny LXLCD75 posiada uniwersalną konstrukcję, co w połączeniu z solidnym i estetycznym wykonaniem sprawia, że rewelacyjnie sprawdzi się w domu, biurze, sklepie lub firmie.

Uchwyt TV ścienny w wersji LXLCD75 posiada płaską konstrukcję (29 mm), dzięki czemu pozwala na montaż telewizora w małej odległości od powierzchni ściany. Jego super cienkie wymiary pozwalają na estetyczne ukrycie go za telewizorem. Uniwersalny uchwyt do telewizorów plazmowych LXLCD75 cechuje się trwałą i mocną konstrukcją, która bez problemu wytrzymuje obciążenie do 35 kg, i tym samym zapewnia optymalny poziom bezpieczeństwa dla każdego montowanego ekranu.


Kołki montażowe i śruby dołączone do zestawu nie gwarantują poprawnego montażu na wszystkich typach ścian.
Na osobie montującej uchwyt ciąży odpowiedzialność za dobór typu, ilości oraz wielkości kołków montażowych oraz śrub.
Zły dobór kołków i śrub do rodzaju ściany i wagi telewizora lub ich błędny montaż może doprowadzić do wyrwania uchwytu ze ściany co będzie skutkowało uszkodzeniem telewizora, ściany, otoczenia oraz stanowi ryzyko dla zdrowia i życia ludzkiego.Kompatybilność VESA max. 600 x 400 mm
Dopasowany do TV 32 - 65 cali
Maksymalne obciążenie 60 kg
Odległość TV od ściany 29 mm
Regulacja kąta nachylenia 0 / -10 stopni
Wbudowana poziomica TAK
Kolor Czarny
Materiał wykonania Metal

Kupujący ten produkt kupili także: