Rozpocznij czat z konsultantem

Uchwyt ścienny do LCD 36-65 z wysięgnikiem.
Promocja
Uchwyt ścienny do LCD 36-65 z wysięgnikiem.
Uchwyt ścienny do LCD 36-65 z wysięgnikiem.
Cena netto:81,13PLN
Cena brutto:99,79PLN
Ilość: szt
Udostępnij:

PS Uchwyt ścienny do LCD 32-65" z wysięgnikiem.


Niesamowicie atrakcyjny uchwyt LCD z regulacją w trzech płaszczyznach, renomowanej marki LTC, który jest w stanie sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających użytkowników. Uchwyt jest kompatybilny ze standardem VESA max. 600 x 400 mm, dopasowany do telewizorów LCD o wymiarach 32 – 65 cali. Dzięki swojej konstrukcji, pozwala na regulacje odległości od ściany od 30 do 500 mm, co czyni go niesamowicie uniwersalnym i atrakcyjnym.
LXLCD77 to mocowanie TV, które doskonale sprawdzi się podczas ściennego montażu średniej i dużej wielkości telewizorów LCD/LED/Plazma. Uchwyt telewizyjny LXLCD77 posiada uniwersalną konstrukcję, co w połączeniu z solidnym i estetycznym wykonaniem sprawia, że rewelacyjnie sprawdzi się w domu, biurze, sklepie lub firmie.

Uchwyt TV ścienny w wersji LXLCD77 posiada rozkładane ramię, dzięki czemu możliwa jest regulacja odległości telewizora od ściany, a dodatkowo, uchwyt umożliwia regulację położenia urządzenia w trzech płaszczyznach. Uniwersalny uchwyt do telewizorów plazmowych LXLCD77 cechuje się trwałą i mocną konstrukcją, która bez problemu wytrzymuje obciążenie do 60 kg, i tym samym zapewnia optymalny poziom bezpieczeństwa dla każdego montowanego ekranu.Kołki montażowe i śruby dołączone do zestawu nie gwarantują poprawnego montażu na wszystkich typach ścian.
Na osobie montującej uchwyt ciąży odpowiedzialność za dobór typu, ilości oraz wielkości kołków montażowych oraz śrub.
Zły dobór kołków i śrub do rodzaju ściany i wagi telewizora lub ich błędny montaż może doprowadzić do wyrwania uchwytu ze ściany co będzie skutkowało uszkodzeniem telewizora, ściany, otoczenia oraz stanowi ryzyko dla zdrowia i życia ludzkiego.Kompatybilność VESA max. 600 x 400 mm
Odległość od ściany 30 - 500 mm
Dopasowany do TV 32 - 65 cali
Maksymalne obciążenie do 60 kg
Regulacja w pionie + 5 / - 15 stopni
Regulacja w poziomie Tak
Regulacja przechyłu Tak
Materiał wykonania Metal
Kolor Czarny
System prowadzenia kabli Tak

Kupujący ten produkt kupili także: