Uchwyt sufitowy do telewizora LCD LED 32-65`, HQ.Uchwyt sufitowy do telewizora LCD LED 32-65`, HQ.Uchwyt sufitowy do telewizora LCD LED 32-65`, HQ.Uchwyt sufitowy do telewizora LCD LED 32-65`, HQ.
Promocja-13%
Uchwyt sufitowy do telewizora LCD LED 32-65`, HQ.
Uchwyt sufitowy do telewizora LCD LED 32-65`, HQ.
Uchwyt sufitowy do telewizora LCD LED 32-65`, HQ.
Uchwyt sufitowy do telewizora LCD LED 32-65`, HQ.
Cena netto:100,80PLN
Cena brutto:123,98PLN
Ilość: szt
Dostępność:Od ręki
Kod produktu: MA LCD85
Kod kreskowy: 5902270751321
Opis

Uchwyt sufitowy do telewizora LCD LED 32-65`, HQ
Wysokiej jakości uchwyt sufitowy LTC do telewizorów LCD kompatybilnych ze standardem maksymalnym VESA 600 x 400 mm. Przeznaczony do wyświetlaczy o przekątnych z zakresu 32" - 65", świetnie sprawdzi się w otwartych przestrzeniach wymagających montażu sufitowego. Uchwyt sufitowy to przede wszystkim swoboda i możliwość regulacji. Telewizor zamontowany na uchwycie znajduje się pod sufitem, zwalniając miejsce na ścianie i pozwalając na montaż w każdym kącie pomieszczenia. Pozwala to użytkownikowi na wybranie dokładnego położenia ekranu i nie zmusza do ograniczania się położeniem ścian. Mnogość możliwości regulacji ustawienia monitora to główny atut uchwytu LTC. Telewizor znajduje się na stabilnym ramieniu, z możliwością teleskopowej regulacji wysokości. Dzięki takiej konstrukcji uchwytu można regulować wysokość położenia telewizora, kąt nachylenia w pionie oraz kąt nachylenia uchwytu względem sufitu. Umożliwia to komfortowe ustawienie telewizora i niwelowanie ewentualnych nierówności wynikających z nieidealnej prostopadłości pomieszczenia.

Najwyższa jakość
Uchwyty sufitowe LTC wykonane są z najwyższej jakości materiałów, dzięki temu są wytrzymałe, trwałe i stabilne. Bez problemu utrzymają telwizory mieszczące się w swojej specyfikacji. Użytkownik może zamontować telewizor i nie martwić się o stabilność swoich urządzeń. Telewizor pozostanie pewnie na swoim miejscu, a użytkownik nie musi się obawiać o potencjalne uszkodzenie swoich kosztownych urządzeń.

Ergonomia
Uchwyty sufitowe w przeciwieństwie do ściennych dają użytkownikowi swobodność montażu. Nie musisz meblować swojego salonu względnie do telewizora znajdującego się na ścianie, z uchwytem LTC możesz za to zamontować telewizor tam gdzie Ci się podoba i umieścić go w odpowiedniej odległości od oczu. Korzystanie z telewizora znajdując się za daleko, bądź za blisko męczy oczy, a wielogodzinne spędzanie czasu w nierekomendowanej odległości może mieć negatywny wpływ na wzrok. Uchwyt sufitowy LTC pozwala regulować położenie telewizora w 3 płaszczyznach. Bez problemu dostosujesz jak wysoko ma znajdować się telewizor i pod jakim kątem będziesz na niego spoglądać.

Stabilność
Uchwyt utrzyma telewizor o przekątnej od 32" do 65" i wadze do 60kg. Zapewnia to kompatybilność ze znaczną większością oferowanych na rynku telewizorów w podanych rozmiarach. Jeśli telewizor mieści się w specyfikacji, będzie trzymał się na uchwycie pewnie i stabilnie.

Marka LTC
Model LCD85
Rodzaj uchwytu Sufitowy
Standard montażu max. VESA 640 x 400 mm
Zakres obsługiwanych przekątnych 32" ~ 65"
Maksymalne obciążenie 60kg
Regulacja odległości od sufitu 500 - 900 mm
Regulacja w pionie -15st. ~ +15st.
Materiał wykonania Metal