Rozpocznij czat z konsultantem

MA WT03Nowość
Promocja
MA WT03
MA WT03
MA WT03
Cena netto:37,84PLN
Cena brutto:46,54PLN
Ilość: szt
Udostępnij:

Wentylator biurkowy LTC WT03 40W, 16", biały.

Doskonały, cichy a przy tym bardzo wydajny wentylator biurkowy, oferujący dużą powierzchnię śmigła oraz otwartą konstrukcję, zapewniającą silny podmuch powietrza, tak bardzo orzeźwiający w upalne dni.


Funkcja oscylacji

Praca wentylatora korzystnie wpływa na chłodzenie pomieszczenia i zapewnienie w nim większej ilości świeżego powietrza. Funkcja oscylacji umożliwia objęcie większego obszaru za pomocą jednego wentylatora. Automatyczną oscylację można wyłączyć i ustawić wentylator na chłodzenie punktowe, wszystko zależy od potrzeb i preferencji użytkownika.


Wbudowana regulacja

Wentylator LTC oferuje również możliwość regulacji kąta nachylenia czaszy, co powoduje pionową zmianę kierunku nawiewu. Umożliwia to dostosowanie kierunku podmuchu powietrza do preferencji użytkownika.


Wysoka jakość

Duża moc, średnica śmigła i szereg dopracowanych rozwiązań, pozwolił na stworzenie wentylatora, który sprosta oczekiwaniom najbardziej wymagających użytkowników. Urządzenie to doskonale nadaje się do stosowania w domu, biurze, na halach produkcyjnych itp. Wysoka jakość materiałów oraz estetyka wykonania sprawiają, że produkt ten spełnia funkcję zarówno użytkową jak i ozdobną, zachowując przy tym najwyższy poziom bezpieczeństwa.Napięcie zasilania230V AC
Częstotliwość zasilania50 Hz
Moc40W
Średnica czaszy16 cali
Materiał wykonaniaPlastik + metal
Regulacja siły nawiewu3 stopniowa
Ilość łopat śmigła3
Wysokość56 cm
OscylacjaTak

Kupujący ten produkt kupili także: