Cena netto:153,70PLN
Cena brutto:189,05PLN
Ilość: szt
Dostępność:Od ręki
Kod produktu: MA WT26
Kod kreskowy: 5902270765076
Opis

Wentylator kolumnowy 92 cm, 50 W, LCD, sterowany pilotem.Wysoki i nowoczesny wentylator kolumnowy, który świetnie sprawdzi się w największych upałach.

Wysoka jakość LTC

Wentylatory LTC to produkty łączące w sobie staranność wykonania i wysoką jakość użytych materiałów. Zastosowane komponenty cechują się trwałością i żywotnością umożliwiającą bezproblemowe korzystanie z urządzenia przez długi czas. Produkty LTC przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającemu klientowi.Format kolumnowy

W przeciwieństwie do tradycyjnych wentylatorów WT26 cechuje się budową kolumnową. Oznacza to jednolitą bryłę, bez podziału na podstawę i wentylator w postaci wirnika. Umożliwia to osiągnięcie kompatkowych rozmiarów, a wąski, podłużny kształt obudowy o wiele lepiej komponuje się z różnymi wystrojami wnętrz.

3-stopniowa regulacja nawiewu

Urządzenie zostało wyposażone w 3-stopniową regulację nawiewu. Regulacja może odbywać się z poziomu panelu sterowania na wentylatorze oraz przy pomocy pilota zdalnego sterowania. Możliwość regulacji siły nawiewu pozwala na dostosowanie pracy urządzenia do upodobań użytkownika w celu zapewnienia maksymalnego komfortu.

Funkcja oscylacji

Tryb oscylacji sprawia, że wentylator cyklicznie odwraca się w obydwie strony w trakcie pracy. Dzięki temu chłodne powietrze wydmuchiwane przez wentylator jest równomiernie rozprowadzane po pomieszczeniu.Tryb nocny

Korzystanie z urządzeń wentylacji takich jak wentylatory, oczyszczacze i klimatyzatory, wiąże się z wytwarzaniem dźwięku. W przypadku niektórych osób nawet monotonny dźwięk poruszającego się powietrza może uniemożliwić zaśnięcie. WT26 wyposażony został w tryb "Sleep", który stanowi balans pomiędzy efektywnością a poziomem głośności pracy. Urządzenie pracuje niebywale cicho, jednocześnie nadal chłodząc powietrze w pomieszczeniu.

Programator czasowy

Wbudowany programator czasowy pozwala na ustawienie czasu pracy urządzenia i jego automatyczne wyłączenie. Dzięki tej funkcjonalności zdecydujesz, jak długo wentylator ma pozostać włączony (1-12 godzin). Świetna funkcjonalność, która umożliwia zaplanowanie pracy urządzenia bez potrzeby ingerencji użytkownika.

Pilot zdalnego sterowania

W zestawie z wentylatorem dołączony został pilot zdalnego sterowania, umożliwiający konfigurację funkcji wentylatora na odległość. Nie musisz już wstawać z kanapy bądź odchodzić od biurka, aby dostosować działanie wentylatora do swoich preferencji!

Wyświetlacz cyfrowy

Front wentylatora mieści wyświetlacz, który dostarcza informacji o kluczowych funkcjach urządzenia. W czytelny sposób wskazuje siłę nawiewu, tryb pracy urządzenia i status funkcji oscylacji. Co więcej, dzięki wbudowanemu termometrowi wentylator wskazuje aktualną temperaturę pomieszczenia.MarkaLTC
ModelWT26
Napięcie zasilaniaAC 220-240 V / 50 Hz
Moc50 W
Regulacja siły nawiewu3-stopniowa
Tryb oscylacjiTak
Tryb nocnyTak
Programator czasowyTak, 1-12 godzin
Pilot zdalnego sterowaniaTak
Wyświetlacz LCDTak
Materiał wykonaniaTworzywo sztuczne
KolorCzarny
WymiaryWysokość: 92 cm
Średnica podstawy: 27 cm
Wymiary opakowania18 x 92 x 15 cm
Waga netto2,86kg
Waga brutto3,34kg