MA ML40ZMA ML40Z
Promocja
MA ML40Z
MA ML40Z
Cena netto:52,91PLN
Cena brutto:65,08PLN
Ilość: szt
Dostępność:Od ręki
Kod produktu: MA ML40Z
Kod kreskowy: 5902270764369
Opis

Kurtyna 300 x LED, 3 x 3 m, 8 funkcji, AC 230 V, sterowana pilotem, światło zimne białe.

Wysokiej jakości lampki ozdobne, które świetnie sprawdzą się do zdobienia balustrad oraz do dowolnej aranżacji przestrzeni.

Uniwersalne lampki LED

Zastosowane diody LED cechują się wysoką jakością i szerokim kątem świecenia. Lampki można stosować w niskich temperaturach i przy dużej wilgotności powietrza*. Dzięki zastosowaniu technologii LED lampki są energooszczędne i nie nagrzewają się. Sznury zakończone są innowacyjną złączką, która pozwala na łatwe i szybkie połączenie kilku zestawów lampek na jednym kablu zasilającym.

Prosimy o zabezpieczenie kontrolera, wtyku oraz gniazda przed wilgocią, oraz wodą te elementy urządzenia nie są wodoodporne!

Kurtyna świetlna

Lampki występują w innowacyjnej formie zwisających sopli. W porównaniu do tradycyjnych sznurów diodowych lampki składają się ze zwisających segmentów tworzących kurtynę. Dzięki temu zestaw idealnie sprawdza się jako oświetlenie balkonów i wszelkiego rodzaju balustrad.

Pilot zdalnego sterowania

W zestawie z lampkami kupujący otrzymuje również pilot zdalnego sterowania, umożliwiający sterowaniem charakterystyką pracy lampek z odległości. Przy pomocy pilota użytkownik może zdalnie włączyć lub wyłączyć lampki, ustawić dany tryb świecenia, skorzystać z programatora czasowego lub zmienić jasność lampek.

Programator czasowy

Kurtyna została wyposażona w funkcję programatora czasowego, która umożliwia ustawienie czasowego wyłączenia lampek w zakresie 2-8 godzin. Świetna funkcja pozwalająca na zaplanowanie jak długo lampki mają się świecić. Pozwala na automatyczne wyłączenie lampek o wybranej porze dnia lub nocy bez ingerencji użytkownika.MarkaMOON in the room
ModelML40
ZasilanieAC 230 V
Wymiary3 x 3 m
Ilość linii12
Ilość diod300
Barwa światłaBiała zimna
Programator czasowyTak
WodoodpornośćTak
Złącze do przedłużaniaTak
Programator czasowyTak
Pilot zdalnego sterowaniaTak
Tryby świeceniakombinacja
fale
sekwencja
powolny blask
pogoń
zanik
mruganie/błysk
stałe światło