Maska ochronna wielokrotnego użytku 3-warstwowa, pudrowy róż.Maska ochronna wielokrotnego użytku 3-warstwowa, pudrowy róż.
Maska ochronna wielokrotnego użytku 3-warstwowa, pudrowy róż.
Maska ochronna wielokrotnego użytku 3-warstwowa, pudrowy róż.
Cena netto:3,04PLN
Cena brutto:3,74PLN
Ilość: szt
Dostępność:Od ręki
Kod produktu: MA OR34
Kod kreskowy: 5903392095645
Opis

PS Maska ochronna wielokrotnego użytku 3-warstwowa, pudrowy róż.
Maska higieniczna wielokrotnego użytku w kolorze pudrowego różu. 3-warstwowa maska służy do ochrony układu oddechowego przed różnego rodzaju zanieczyszczeniami. Wspomaga ochronę przed bakteriami i wirusami, zarówno przed wydostaniem się na zewnątrz, jak i dostaniem się do organizmu.

Maseczka nie stanowi 100% skutecznej bariery ochronnej, zmniejsza jedynie ryzyko przedostania się drobnoustrojów i pełni rolę dodatkowej ochrony obszaru ust i nosa. Wirusy i bakterie mogą przedostać się również innymi drogami, np. przez oczy, bądź ręce.

Maseczka spełnia swoje zadanie przy wielokrotnym użyciu tylko pod warunkiem poprawnej dezynfekcji. Produkt można prać w maksymalnej temperaturze 30°C oraz prasować przy użyciu maksymalnej temperatury 110°C.

Materiał wewnętrzny użyty do produkcji maski posiada certfikat PZH i jest bezpieczny do kontaktu ze skórą.Rodzaj maseczkiWielokrotnego użytku
Ilość warstw3
Możliwość praniaTak, max. 30°C
Możliwość prasowaniaTak, max. 110°C
KolorPudrowy róż
Specyfikacja
SPECYFIKACJA TECHNICZNA

Rodzaj maseczki: Wielokrotnego użytku
Ilość warstw: 3
Możliwość prania: Tak, max. 30°C
Możliwość prasowania:
Tak, max. 110°C
Kolor: Pudrowy róż