MA ML26MA ML26MA ML26
Promocja-17%
MA ML26
MA ML26
MA ML26
Cena netto:49,68PLN
Cena brutto:61,11PLN
Ilość: szt
Dostępność:Od ręki
Kod produktu: MA ML26
Kod kreskowy: 5902270762860
Opis

Organizer, szktatułka MOON in the room, kwadratowa, złoto, lustrzana, PEONY.

Uniwersalna szkatułka z zamykanym wiekiem o szklanej konstrukcji i lustrzanym spodzie.

Wysoka jakość

Organizery, tace i szkatułki Moon in the room to produkty wysokiej jakości, korzystające w produkcji z materiałów takich jak metal i szkło. Dzięki temu konstrukcje są wytrzymałe i długowieczne, jednocześnie sprawiając wrażenie bardzo delikatnych i misternie wykonanych. Zastosowanie luster w konstrukcji pojemników wpływa na walory estetyczne produktu oraz sprawia, że wyróżniają się na tle innych, zwykłych organizerów.

Szklana konstrukcja

Szkatułka Peony została wykonana w całości ze szkła i metalu. Cienkie połyskujące ramki łączą ze sobą tafle transparentnego szkła o ściętych krawędziach. Dolna ściana pojemnika zawiera lustro, które świetnie odbija zawartość pojemnika i optycznie zwiększa pojemność szkatułki. Zastosowanie przezroczystego szkła pozwala zajrzeć do wnętrza pojemnika bez otwierania. Otwierana pokrywa chroni zawartość przed czynnikami zewnętrznymi, np. kurzem.

Uniwersalność

Pojemnik Peony to wyjątkowy przedmiot, który nie tylko ładnie wygląda, ale również jest niesamowicie praktyczny w organizowaniu przestrzeni. Dzięki niemu możesz utrzymać ład i porządek, a jednocześnie masz szybki dostęp do swoich ulubionych rzeczy, których już nie musisz chować po szufladach. Pojedyncza, zamykana przegroda pozwoli na efektywną organizację przedmiotów, które zawsze chcesz mieć pod ręką.MarkaMOON in the room
ModelML26
Ilość przegródek1
Materiał wykonaniaSzkło / Metal
Kolor powierzchniPrzezroczysty / Lustrzany
Kolor akcentówZłoty
Zamykana pokrywaTak
Wymiary100 x 100 x 60 mm