MA ML29MA ML29
MA ML29
MA ML29
Cena netto:76,90PLN
Cena brutto:94,59PLN
Ilość: szt
Dostępność:Od ręki
Kod produktu: MA ML29
Kod kreskowy: 5902270762891
Opis

Organizer, taca MOON in the room, lustrzana, prostokątna, SQURE.

Uniwersalna taca o lustrzanej konstrukcji i zdobieniach.

Wysoka jakość

Organizery, tace i szkatułki Moon in the room to produkty wysokiej jakości, korzystające w produkcji z materiałów takich jak metal i szkło. Dzięki temu konstrukcje są wytrzymałe i długowieczne, jednocześnie sprawiając wrażenie bardzo delikatnych i misternie wykonanych. Zastosowanie luster w konstrukcji pojemników wpływa na walory estetyczne produktu oraz sprawia, że wyróżniają się na tle innych, zwykłych organizerów.

Lustrzana konstrukcja

Taca Squre została wykonana w całości ze szkła. Duża lustrzana tafla szkła stanowi podstawę tacy. Ozdobne obramowanie wykonane z małych lusterek wystaje o 4,5 cm ponad powierzchnie tacy, chroniąc wysokie przedmioty przed upadkiem i zapewniając większą stabilność zawartości tacy.

Uniwersalność

Squre to wyjątkowy przedmiot, który nie tylko ładnie wygląda, ale również jest niesamowicie praktyczny w organizowaniu przestrzeni. Dzięki niemu możesz utrzymać ład i porządek, a jednocześnie masz szybki dostęp do swoich ulubionych rzeczy, których już nie musisz chować po szufladach. Duża wolna przestrzeń umożliwia efektywną organizację przedmiotów, które zawsze chcesz mieć pod ręką.MarkaMOON in the room
ModelML29
Ilość przegródek1
Materiał wykonaniaSzkło
Kolor powierzchniLustrzana
Kolor akcentówCzarny
Wymiary300 x 205 x 50 mm