MA ML23MA ML23MA ML23
Promocja-20%
MA ML23
MA ML23
MA ML23
Cena netto:71,54PLN
Cena brutto:87,99PLN
Ilość: szt
Dostępność:Od ręki
Kod produktu: MA ML23
Kod kreskowy: 5902270762846
Opis

Organizer taca MOON in the room, kwadratowa, złota CASA.

Uniwersalna taca z metalową ramą o lustrzanym spodzie.

Wysoka jakość

Organizery, tace i szkatułki Moon in the room to produkty wysokiej jakości, korzystające w produkcji z materiałów takich jak metal i szkło. Dzięki temu konstrukcje są wytrzymałe i długowieczne, jednocześnie sprawiając wrażenie bardzo delikatnych i misternie wykonanych. Zastosowanie luster w konstrukcji pojemników wpływa na walory estetyczne produktu oraz sprawia, że wyróżniają się na tle innych, zwykłych organizerów.

Szklana konstrukcja

Taca Casa została wykonana w całości ze szkła i metalu. Rama w kolorze złotym stanowi szkielet dla dużej tafli szkła stanowiącej podstawę tacy. Metalowe obramowania wystaje o 4 cm ponad powierzchnie tacy, chroniąc wysokie przedmioty przed upadkiem i zapewniając większą stabilność zawartości tacy.

Uniwersalność

Casa to wyjątkowy przedmiot, który nie tylko ładnie wygląda, ale również jest niesamowicie praktyczny w organizowaniu przestrzeni. Dzięki niemu możesz utrzymać ład i porządek, a jednocześnie masz szybki dostęp do swoich ulubionych rzeczy, których już nie musisz chować po szufladach. Duża wolna przestrzeń umożliwia efektywną organizację przedmiotów, które zawsze chcesz mieć pod ręką.MarkaMOON in the room
ModelML23
Ilość przegródek1
Materiał wykonaniaSzkło / Metal
Kolor powierzchniLustrzany
Kolor akcentówZłoty
Wymiary300 x 150 x 50 mm