MA ML25MA ML25MA ML25MA ML25
Promocja-20%
MA ML25
MA ML25
MA ML25
MA ML25
Cena netto:71,54PLN
Cena brutto:87,99PLN
Ilość: szt
Dostępność:Od ręki
Kod produktu: MA ML25
Kod kreskowy: 5902270762853
Opis

Organizer taca MOON in the room, lustrzana, złota OTEL.

Uniwersalna sześciokątna taca z metalową ramą o lustrzanym spodzie.

Wysoka jakość

Organizery, tace i szkatułki Moon in the room to produkty wysokiej jakości, korzystające w produkcji z materiałów takich jak metal i szkło. Dzięki temu konstrukcje są wytrzymałe i długowieczne, jednocześnie sprawiając wrażenie bardzo delikatnych i misternie wykonanych. Zastosowanie luster w konstrukcji pojemników wpływa na walory estetyczne produktu oraz sprawia, że wyróżniają się na tle innych, zwykłych organizerów.

Szklana konstrukcja

Taca OTEL została wykonana w całości ze szkła i metalu. Rama w kolorze złotym stanowi szkielet dla dużej tafli szkła stanowiącej podstawę tacy. Metalowe obramowania wystaje o 5 cm ponad powierzchnie tacy, chroniąc wysokie przedmioty przed upadkiem i zapewniając większą stabilność zawartości tacy.

Uniwersalność

Otel to wyjątkowy przedmiot, który nie tylko ładnie wygląda, ale również jest niesamowicie praktyczny w organizowaniu przestrzeni. Dzięki niemu możesz utrzymać ład i porządek, a jednocześnie masz szybki dostęp do swoich ulubionych rzeczy, których już nie musisz chować po szufladach. Duża wolna przestrzeń umożliwia efektywną organizację przedmiotów, które zawsze chcesz mieć pod ręką.MarkaMOON in the room
ModelML25
Ilość przegródek1
Materiał wykonaniaSzkło / Metal
Kolor powierzchniLustrzany
Kolor akcentówZłoty
Wymiary260 x 230 x 55 mm