MA AS26
MA AS26
MA AS26
MA AS26
MA AS26
Cena netto:64.87PLN
Cena brutto:79.79PLN
Ilość: szt
Producent:
LTC
Udostępnij:

PS LTC Automatyczny uchwyt sam. z ładowarką indukcyjną, uchwyt na szybę + uchwyt do klatki.
Doskonały uchwyt samochodowy marki LTC został stworzony z myślą o wszystkich podróżujących samochodem. Dzięki zastosowaniu uchwytu, rozmowa telefoniczna, czy korzystanie z nawigacji, stanie się czynnością o wiele bardziej przyjemną i przede wszystkim bezpieczną. Regulacją kąta pochylenia, którą umożliwia ten uchwyt, gwarantuje wygodną obsługę urządzenia, bez stwarzania niebezpieczeństwa na drodze dla siebie i innych uczestników ruchu.

Uchwyt został zaprojektowany tak, aby pasował do większości smartfonów dostępnych na rynku. Urządzenie prezentuje się bardzo nowocześnie, jest mocno wyprofilowane, trzyma telefon pewnie i bezpiecznie. W miejscach, w których brzegi telefonu stykają się z łopatkami uchwytu użyto elastycznego silikonu, który ochroni te wrażliwą i podatną na zarysowania część obudowy telefonu. Zastosowanie ruchomych łopatek do trzymania urządzenia sprawia, że większość powierzchni bocznej urządzenia jest odsłonięta - uchwyt nie blokuje portów telefonu. Pozwala to na bezproblemowe korzystanie z gniazd miniJack i USB, gdy telefon jest umieszczony w uchwycie. Przyssawka wykonana z silikonu gwarantuje pewne trzymanie na szybie pojazdu.

Uchwyt automatyczny LTC skupia się przede wszystkim na wygodzie i bezpieczeństwie użytkownika. W sprostaniu tym oczekiwaniom pomagają innowacyjne rozwiązania. Uchwyt wyposażony jest w automatyczne ramiona, które rozchylają się, gdy wykryją telefon w pobliżu. Zastosowana technologia pozwala na bezdotykową operację i umieszczenie, bądź zdjęcie telefonu z uchwytu bez niewygodnych przycisków lub ręcznego rozsuwania łopatek. Czujnik podczerwieni na przodzie uchwytu stale monitoruje, czy w bliskiej odległości nie znajduje się telefon dla którego trzeba zrobić zaraz miejsce. Dla przypadków w których telefon jest już umieszczony w uchwycie, przeznaczony jest czujnik dotykowy umiejscowiony na tyle uchwytu. Po lekkim dotknięciu urządzenie w przeciągu chwili jest automatycznie uwolnione z uchwytu.

Kolejną funkcjonalnością, który ułatwi życie każdego kierowcy jest wbudowana w uchwyt ładowarka indykcyjna. Pozwala na szybkie i proste naładowanie obsługiwanych telefonów. Jedyne co trzeba zrobić to umieścić telefon w uchwycie i gotowe, ładowanie rozpocznie się automatycznie. Niweluje to konieczność każdorazowego podłączania telefonu do ładowarki samochodowej. Uchwyt jest stale podłączony do zasilania i w przeciągu sekund jest w stanie rozpocząć proces ładowania.

Dodatkową zaletą uchwytu jest prostota w jego obsłudze i montażu, z którą poradzi sobie każdy użytkownik. Najwyższej jakości materiały, oraz wysoka jakość wykonania, gwarantują długą i bezawaryjną pracę oraz satysfakcję użytkownika. Uchwyt LTC wykonany został z bardzo trwałego materiału. Zastosowanie materiałów najwyższej jakości gwarantuje stabilność w utrzymywaniu urządzeń i pewność długiego okresu eksploatacji samego uchwytu.MarkaLTC
Rodzaj uchwytuSamochodowy
PrzeznaczenieTelefony komórkowe
KolorCzarno-srebrny
Napięcie zasilaniaDC 5V, 2A / DC 9V, 1.67A
Czestotliwość robocza110-205KHz
Skuteczność ładowania>72%
Zasięg ładowania<10mm
Wymiary73 x 123mm
MateriałABS + metal