Cena netto:29,70PLN
Cena brutto:36,53PLN
Ilość: szt
Dostępność:Od ręki
Kod produktu: MA BT180
Kod kreskowy: 5902270770797
Opis

Słuchawki bezprzewodowe BT.


Prawdziwie bezprzewodowe słuchawki douszne, w zestawie z etui z funkcją ładowania słuchawek.

INTERFEJS BLUETOOTH

Słuchawki wyposażone zostały w bezprzewodowy interfejs Bluetooth, pozwalający na podłączenie słuchawek do urządzenia odtwarzającego bez żadnych kabli! Strumieniuj muzykę bezpośrednio do słuchawek i poznaj swobodę, której nie doświadczysz ze słuchawkami przewodowymi. Panele dotykowe umieszczone na każdej ze słuchawek umożliwiają kontrolowanie muzyki i poziomu głośności bez wyciągania telefonu z kieszeni.

FUNKCJA HEADSETU BT

Mikrofony wbudowane w słuchawki umożliwiają wykorzystanie ich jako headsetu Bluetooth i prowadzenie rozmów bez konieczności trzymania telefonu przy uchu. Panel dotykowy umożliwia odebranie lub zakończenie połączenia, a komunikaty głosowe poinformują o tym, jaki numer do Ciebie dzwoni. Z BT180 przeprowadzisz rozmowę telefoniczną i nigdy nie zajdzie potrzeba wyciągnięcia telefonu z kieszeni!

NIEOGRANICZONA SWOBODA

BT180 to słuchawki prawdziwie bezprzewodowe — każda ze słuchawek jest oddzielnym urządzeniem, które nie są ze sobą połączone żadnym przewodem. Taka konstrukcja zapewnia najwyższą możliwą swobodę i komfort użytkowania. Ze względu na to, że słuchawki są odseparowanymi urządzeniami, możesz korzystać jedynie z jednej słuchawki, a nawet sparować każdą z nich z innym urządzeniem!

WIELOFUNKCYJNE ETUI

W zestawie ze słuchawkami znajdziesz również kompaktowe etui, przeznaczone do łatwego przechowywania. Etui pełni również funkcję przenośnego źródła zasilania, które ładuje słuchawki, gdy nie są w użytku. Wysoki poziom integracji słuchawek z etui pozwala na automatyczne parowanie słuchawek z urządzeniem po wyjęciu z etui lub automatyczne wyłączenie po ich odłożeniu.

MarkaLTC
ModelBT180
Sposób połączenia Bezprzewodowy
Interfejs bezprzewodowyBluetooth 5.0
Zasięg działania Do 10 metrów
MikrofonTak
ZasilanieWbudowany akumulator
Pojemność akumulatora Słuchawki: 2 x 30 mAh
Etui: 300 mAh
Czas pracy3 - 4 h
Czas ładowania 1 h
KolorBiały
WymiaryEtui: 55 x 45 x 21 mm
Słuchawka: 40 x 17,5 x 17,5 mm
W zestawie 1 x Etui ładujące
2 x Słuchawka bezprzewodowa
1 x Kabel do ładowania
1 x Instrukcja obsługi