Rozpocznij czat z konsultantem

Uchwyt ścienny do LCD 17-43 z wysięgnikiem.
Promocja
Uchwyt ścienny do LCD 17-43 z wysięgnikiem.
Uchwyt ścienny do LCD 17-43 z wysięgnikiem.
Uchwyt ścienny do LCD 17-43 z wysięgnikiem.
Uchwyt ścienny do LCD 17-43 z wysięgnikiem.
Uchwyt ścienny do LCD 17-43 z wysięgnikiem.
Cena netto:32,51PLN
Cena brutto:39,99PLN
Ilość: szt
Udostępnij:

Uchwyt ścienny do LCD 17-43" z wysięgnikiem.

Niesamowicie atrakcyjny uchwyt LCD z regulacją w trzech płaszczyznach, renomowanej marki LTC, który jest w stanie sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających użytkowników. Uchwyt Jest kompatybilny ze standardem VESA max. 200 x 200mm, dopasowany do telewizorów LCD o wymiarach 17 - 43 cali. Dzięki swojej konstrukcji, pozwala na regulacje odległości od ściany od 55 do 403 mm, co czyni go niesamowicie uniwersalnym i atrakcyjnym.LXLCD105 to mocowanie TV, które doskonale sprawdzi się podczas ściennego montażu średniej i dużej wielkości telewizorów LCD/LED/Plazma. Uchwyt telewizyjny LXLCD105 posiada uniwersalną konstrukcję, co w połączeniu z solidnym i estetycznym wykonaniem sprawia, że rewelacyjnie sprawdzi się w domu, biurze, sklepie lub firmie.

Uchwyt TV ścienny w wersji LXLCD105 posiada rozkładane ramię, dzięki czemu możliwa jest regulacja odległości telewizora od ściany, a dodatkowo, uchwyt umożliwia regulację położenia urządzenia w trzech płaszczyznach. Uniwersalny uchwyt do telewizorów plazmowych LXLCD105 cechuje się trwałą i mocną konstrukcją, która bez problemu wytrzymuje obciążenie do 25 kg, i tym samym zapewnia optymalny poziom bezpieczeństwa dla każdego montowanego ekranu. Dodatkowo uchwyt ten posiada system prowadzenia kabli, dzięki któremu przewody od TV nie będą rozrzucone.


Kołki montażowe i śruby dołączone do zestawu nie gwarantują poprawnego montażu na wszystkich typach ścian.
Na osobie montującej uchwyt ciąży odpowiedzialność za dobór typu, ilości oraz wielkości kołków montażowych oraz śrub.
Zły dobór kołków i śrub do rodzaju ściany i wagi telewizora lub ich błędny montaż może doprowadzić do wyrwania uchwytu ze ściany co będzie skutkowało uszkodzeniem telewizora, ściany, otoczenia oraz stanowi ryzyko dla zdrowia i życia ludzkiego.Kompatybilność VESA max. 200 x 200mm
Odległość od ściany 55 - 403mm
Dopasowany do większości telewizorów LCD o przekątnej 17" - 43"
Maksymalne obciążenie 25kg
Regulacja w pionie -5st. do +15st.
System prowadzenia kabli tak
Kolor Czarny
Materiał Stal

Kupujący ten produkt kupili także: