Rozpocznij czat z konsultantem

Uchwyt ścienny do LCD 42-100.
Promocja
Uchwyt ścienny do LCD 42-100.
Uchwyt ścienny do LCD 42-100.
Uchwyt ścienny do LCD 42-100.
Uchwyt ścienny do LCD 42-100.
Cena netto:49,59PLN
Cena brutto:60,99PLN
Ilość: szt
Udostępnij:

Uchwyt ścienny do LCD 42-100".

Niesamowicie cienki uchwyt LCD, renomowanej marki LTC, który jest w stanie sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających użytkowników. Uchwyt Jest kompatybilny ze standardem VESA max. 900 x 600 mm, dopasowany do telewizorów LCD o wymiarach 42 - 100 cali. Dzięki swojej niesamowitej, płaskiej budowie, sprawia że telewizor oddalony jest od ściany jedyne 26 mm, co sprawia, że urządzenie na nim zamocowane wygląda jakby wisiało po prostu na ścianie.LXLCD97 to mocowanie TV, które doskonale sprawdzi się podczas ściennego montażu średniej i dużej wielkości telewizorów LCD/LED/Plazma. Uchwyt telewizyjny LXLCD97 posiada uniwersalną konstrukcję, co w połączeniu z solidnym i estetycznym wykonaniem sprawia, że rewelacyjnie sprawdzi się w domu, biurze, sklepie lub firmie.

Uchwyt TV ścienny w wersji LXLCD97 posiada płaską konstrukcję, dzięki czemu pozwala na montaż telewizora w małej odległości od powierzchni ściany. Jego super cienkie wymiary pozwalają na estetyczne ukrycie go za telewizorem. Uniwersalny uchwyt do telewizorów plazmowych LXLCD72 cechuje się trwałą i mocną konstrukcją, która bez problemu wytrzymuje obciążenie do 80 kg, i tym samym zapewnia optymalny poziom bezpieczeństwa dla każdego montowanego ekranu.


Kołki montażowe i śruby dołączone do zestawu nie gwarantują poprawnego montażu na wszystkich typach ścian.
Na osobie montującej uchwyt ciąży odpowiedzialność za dobór typu, ilości oraz wielkości kołków montażowych oraz śrub.
Zły dobór kołków i śrub do rodzaju ściany i wagi telewizora lub ich błędny montaż może doprowadzić do wyrwania uchwytu ze ściany co będzie skutkowało uszkodzeniem telewizora, ściany, otoczenia oraz stanowi ryzyko dla zdrowia i życia ludzkiego.Kompatybilność VESA max. 900 x 600mm
Dopasowany do większości telewizorów LCD o wymiarach 42" do 100"
Maksymalne obciążenie do 80kg
Odległość telewizora od ściany 26mm
Kolor Czarny
Materiał Stal

Kupujący ten produkt kupili także: